Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

İletişim Danışmanı ve Kasa Sorumlusu

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Turkcell İletişim-Mağazalar - İletişim Danışmanı ve Kasa Sorumlusu

İş Açıklaması

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Ankara'da bulunan şubelerinde ''İletişim Danışmanı ve Kasa Sorumlusu'' rolünde görevlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyoruz! Perakende sektöründe, mağazacılıkta satış, hizmet konusunda ve kasa süreçlerinde en az 1 yıl tecrübeli. Güleryüzlü, yardımsever ve misafirperver bir hizmet anlayışına sahip. Kasa proğramlarını kullanabilen. Teknolojiye meraklı ve öğrenmeye hevesli. Çözüm odaklı ve ikna becerileri gelişmiş. Hedeflerle çalışmaya yatkın ve zor durumlarla başa çıkabilecek. Rotasyona uygun. Vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilen. Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Abonelik ve abonelik sonrası işlemleri Turkcell prosedürlerine uygun olarak yaparak ilgili evrak takiplerini gerçekleştiren, Kasa sorumlusu adaylar için, Turkcell mağazalarında satışı yapılan tüm ürünlerin tüm kasa işlemlerinin (fatura kesilmesi, fiş kesilmesi, raporlanması, ücret tahsilatının yapılması vb.) tamamlanması, Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunan ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunan (teknik konular, kampanya, ürün vb.), Müşteri şikayetlerini cevaplar ve ilgili bölümlere ileten, Kişiye özel müşteri bilgilerini ve diğer önemli kişisel verileri, ilgili kanunlar ve Turkcell bilgi güvenliği politikaları doğrultusunda korur, paylaşılan bilgi varlıklarını uygun biçimde kullanan, Turkcell satış ve hizmet modelini en iyi şekilde uygulayarak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayan.
İlan Tarihi:
12-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
5
Pozisyon:
Kasiyer, Mağaza Kasiyeri, Mağaza Satış Danışmanı, Mağaza Satış Elemanı, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Satış Temsilcisi, Perakende Satış Danışmanı, Satış Danışmanı, Kasiyer Şefi, Mağaza Satış Personeli
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Turkcell İletişim-Mağazalar İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim