İlan Detay
 

Watsons - Depo Elemanı- Şaşkınbakkal

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 140.000'den fazla çalışanıyla 27 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 14 pazarda 8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir.

Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana, Watsons Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*. Avrupa'da, Watsons ayrıca Ukrayna'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. * Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile 2018’de “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 60 ilde 350’ye yakın mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’e yakın Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Genel Nitelikler:

Depo veya nakliye bölümlerinde görev almış, sipariş toplama tecrübesi olan,İletişim yeteneği gelişmiş

B Sınıfı ehliyete sahip ve aktif araç kullanabilen,

Yoğun çalışma temposuna ve takım çalışmasına ayak uydurabilen,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Kadıköy'de ikamet ediyor olmak.

İş Tanımı

  • Mağaza ile ek depo arasında ürün tedariği ve koordinasyonunun sağlanması,
  • Mağaza içerisinde günlük raf düzenleme ve ürün takviyesi yapılması,
  • Ek depo ve mağaza arasında gün içerisinde ürün taşınması,