İlan Detay
ilan görsel 2

Fosroc Yapı Kimyasalları - Genel Başvuru

İş Açıklaması

Köklü bir İngiliz markası olarak 80 yıl önce faaliyetlerine başlayan Fosroc Grup, Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Hindistan, Güney ve Doğu Asya’daki üretim tesisleri, ofisleri ve distribütörlükleriyle beraber taşımacılık, sanayi ve enerji & altyapı sektörlerinde yüksek bilgi birikimi ve kaliteli ürünleriyle her zaman fark yaratarak tüm dünyada büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

İnşaat sektörü için yüksek performanslı yapı kimyasalları üretimi konusunda lider uluslararası firmamız Fosroc Türkiye ‘de ekibimize katılacak yeni çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.

Siz de bu global yapının bir parçası olarak yeni tecrübeler edinmek, üretim, kalite, teknik departmanlarımızda firmamıza katkı sunarak değer yaratmak isterseniz genel başvuru ilanımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Çalışma yerleri:

  • Üretim Tesisi 1 -Kocaeli-Dilovası
  • Üretim Tesisi 2-Mersin-Tarsus

Ön yazınızda çalışmak istediğiniz alanı belirterek başvurmanız yeterlidir. Ayrıca e-posta, telefon veya fax ile bilgi vermenize gerek bulunmamaktadır.

Bu ilana yapılacak başvurular, ilerde oluşabilecek pozisyonlar için değerlendirilecek, niteliklerinize uygun pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Göstermiş olduğunuz ilgi ve güvene teşekkür ederiz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Lise, Meslek Yükseokulu mezunu,

Yeni mezun / deneyimli / yetiştirilmek üzere,

Öğrenmeye açık, istekli,

Çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ( hafta içi 09:00-18:00; cumartesi 09:00-14:45)