İlan Detay

İstanbul Eczacılar Kooperatifi

Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı

İstanbul Avrupa

İstanbul Eczacılar Kooperatifi - Cari Hesaplar Uzman Yardımcısı

İş Açıklaması

İstanbul Eczacılar Kooperatifi, 1989 tarihinde eczane ve ilaç sektörünün sağlıklı oluşumuna katkıda bulunmak, ortaklarının hak ve çıkarlarını korumak amacıyla kurulmuştur.

Başta İstanbul olmak üzere, yurt çapında 7.000'i aşkın üyesi, 26 lokasyon ve 1.500'e yakın çalışanıyla hizmet vermektedir. Ana hizmet konusu; eczacı ortaklarının ilaç ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak üzere, temin ve dağıtım faaliyetlerini gerçekleştirmektir.

İSKOOP’ta Kariyer

İSKOOP’ta biz; tüm çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, güvenilir, saygın, toplumsal gelişim odaklı ve çevre bilinci ile her açıdan örnek bir kurum olmayı amaçlarız. Bu amaçlarımızı gerçekleştirebilmek için, çalışma arkadaşlarımızın en önemli varlığımız olduğu bilinci ile çalışır, gelişim ve kariyer olanakları ile tüm çalışma arkadaşlarımıza yeni ve eşit fırsatlar sunmayı en önemli hedef olarak görürüz.

Kooperatif bilinciyle, değerlerimizi ön planda tutan, aynı hedef için hareket eden “biz” oluşturmak hedefi için çalışma arkadaşlarımızı, kooperatif bilincini yaşatan ve toplum için hizmet üreten, değer katan ve kendilerini, istedikleri her konuda geliştiren bireyler olmaları için desteklemek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

Sen de, İSKOOP ailesinin bir parçası olmak istersen, aşağıda detayları yer alan pozisyonumuz için başvuru yapabilirsin.

  • Kooperatife üye eczanelerin cari hesaplarını takip etmek, üye eczanelerden cari hesaplarına ilişkin olarak gelen her türlü soru, bilgi ve belge taleplerini cevaplamak, hesap mutabakatlarını sağlamak, sorumluluğunda olan eczanelerin risklerini izlemek ve eczanelerden gelen iade faturalarının girişini yapmak, ilgili hesapları denkleştirmek

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

  • Üniversite mezunu olmak.
  • En az 1-3 yıl tecrübeli olmak.
  • Tercihen SAP – FI modülünü biliyor olmak.
  • Microsoft Ofis Programlarını iyi düzeyde biliyor olmak.