Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Dış Ticaret Uzmanı

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Arma Kontrol Sistemleri - Dış Ticaret Uzmanı

İş Açıklaması

Başarılı bir satışçıysanız ve hala çalışmakta olduğunuz işyerinde üçüncü yılınıza geçtiyseniz , Metal , Savunma Sanayi , Otomotiv sektörlerinde çalışmışsanız veya bu sektörlerde çalışmak sizde heyecan uyandırıyorsa, Belki farklı bir firmada yada farklı bir alanda satıcı olarak çalışmanın kariyeriniz açısından çok faydalı olacağına sizi ikna edebiliriz. Azimli, çalışkan ve şeytan tüyü olan satıcılara ihtiyacımız var. Öyle birisiyseniz ücret ve prim konusunda da çok tatmin edici bir teklifimiz var.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Satış işinde başarılı olduğunuzu ispat edebilecekseniz lütfen bize CV’nizi gönderin. Kesinlikle güzel bir çalışma ortamına geleceğinizi ve bizimle çalışmaktan keyif alacağınızı garanti ederiz. Bütçeli ve hedefli çalıştığımız için sonuçlara çok önem verdiğimizi bilmenizi isteriz. Yeni ülkeler keşfedip ,farklı kültürden insanlarla tanışıp ,bolca seyahat ederek satış konusunda yüksek performans göstereceğinize inanıyorsanız, Satış başarılarınız, üniversite diplomanız, ehliyetiniz, İngilizceniz, rapor hazırlama kültürünüz, hobileriniz, referanslarınız varsa, Askerliğiniz, sigaranız, huysuzluğunuz, tembelliğiniz yoksa hemen anlaşırız.
İlan Tarihi:
30-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
5
Pozisyon:
Dış Ticaret Asistanı, Dış Ticaret Danışmanı, Dış Ticaret Elemanı, Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi, Dış Ticaret Personeli, Dış Ticaret Sorumlusu, Dış Ticaret Stajyeri, Dış Ticaret Temsilcisi, Dış Ticaret Uzman Yardımcısı, Dış Ticaret Uzmanı
Eğitim Seviyesi:
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Arma Kontrol Sistemleri İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim