Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Depo Operasyon Uzmanı

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Candy Hoover Euroasia Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. - Depo Operasyon Uzmanı

İş Açıklaması

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Haier Europe Türkiye Lojistik Departmanı'nda bitmiş ürün depolarımızda, Depo Operasyon Uzmanı olarak görev alacak çalışma arkadaşları arıyourz. İş Tanımı Sorumlu olduğu bitmiş ürün depolarının operasyonel planlama ve raporlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi, Ürün kabul, elleçleme, stok kontrol ve sevkiyat faaliyetlerinin belirlenmiş hedefler doğrultusunda yönetilmesi, Ekipman ve teçhizatın lokasyon bazında verimlilik hedefleri kapsamında kullanımının sağlanması, bakım ve onarım faaliyetlerinin tam ve zamanında gerçekleştirilmesi, Verimlilik arttırıcı süreç tasarımlarının ve uygulamalarının gerçekleştirilmesi.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği veya Lojistik bölümlerinden mezun, Depo operasyonları, lojistik ve ekip yönetimi konusunda en az 3 yıl tecrübeli, İyi derece İngilizce bilen, MS Office programlarına hakim, Tercihen SAP SD, EWM kullanıcısı, Tercihen Beyaz Eşya sektöründe tecrübesi olan, Eskişehir’de ikamet eden veya edebilecek.
İlan Tarihi:
18-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Pozisyon:
Depo Görevlisi, Depo Memuru, Depo Yetkili Yardımcısı, Depo Yetkilisi, Depo Operasyon Sorumlusu, Depo Operasyon Uzmanı, Depo Sorumlu Yardımcısı, Depo Amiri, Depo Kayıt Elemanı, Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu
Eğitim Seviyesi:
Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Candy Hoover Euroasia Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim