Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Turkcell Kurumsal Saha Satış Temsilcisi

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Firma Adı Gizli - Turkcell Kurumsal Saha Satış Temsilcisi

İş Açıklaması

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi, Güraks Telekomünikasyon bünyesinde çalışmak üzere "Saha SatışTemsilcisi" arıyoruz. Turkcell'in şirketlere özel ürün ve servislerinin satışının yüz yüze kanalda gerçekleştirilmesi, Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı, Satış ve satış sonrası müşteri takibi süreçlerinin kontrol edilmesi Müşteri memnuniyetinin arttırılması İşlem sonrası takip sağlanması, Aylık satış hedefinin gerçekleştirilmesi.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Lise mezunu, Saha Satış ve/veya hizmet sektöründe deneyimli, Düzenli, takipçi, hedef ve sonuç odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Prezentabl, dış görünümüne özen gösteren, İkili ilişkileri güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, Dinamik, teknolojiye yatkın ve yenilikçi, Maaş + Prim + Mesai + Yemek + Özel sağlık sigortası politikasıyla ve Ücretsiz Gsm Kampanyası + İndirimli Ev İnterneti gibi yan haklar ile genç ekibimize dinamizm katacak yeni takım arkadaşları aramaktayız.
İlan Tarihi:
12-12-2022
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
5
Pozisyon:
Satış Temsilcisi, SatışTemsilcisi, Satış Elemanı, Satış Pazarlama Danışmanı, Satış Pazarlama Elemanı, Satış ve Pazarlama Temsilcisi
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim