Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

İlan Detay

Migros One - Mutfak Personeli

İş Açıklaması

Biz Kimiz?

İşimiz teknoloji, gıda ve perakende. Migros’tan aldığımız güç ile bütün imkanlarını müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak adına kusursuz e-ticaret hizmeti verebilmek için teknolojiyle birleştiren yepyeni genç bir ekibiz. Kısaca bize Migros One diyebilirsin ;)

Neler Yapıyoruz?

Migros One olarak Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Migros Yemek, Migros One Kitchen, Macroonline ve Tazedirekt markalarımız ile gıda ve perakende teknolojisi sektörüne yön veriyoruz. Sürekli olarak daha iyisi için yenilikler üretir, geliştiririz. En çok ihtiyaç duyulan çözümleri, en hızlı şekilde üretmek için uğraşırız. Evet, her gün daha iyisi için tek bir takım olarak çalışırken yaptığımız işten keyif alır, eğlenmeyi de ihmal etmeyiz! Enerjimizi ve dinamizmimizi de buradan alırız…

Dünyadaki gelişmeleri takip eder, ihtiyaçları anlık olarak belirler ve sektörümüzün bugünü ve geleceğine yön veren yenilikler üretiriz. Teknoloji hayatımızın vazgeçilmez bir parçası demiştik. Bunu söylememize gerek olmasa da cesur ve dinamik yapımızla teknolojiyi hepimize daha konforlu bir hayat sunması için kullanırız.

Odağımız ise her zaman insan. Teknoloji ile deneyimi harmanlayarak, Migros One ekibini ve markalarını her zaman insan odaklı yeniliklerin peşinde görebilirsin. İyilik ise sahip olduğumuz en büyük varlığımız. Çünkü biz iyi ekiplerin ürettiği insanlara iyi gelen fikirlerin başarısına inanırız.

Ne yaparsak yapalım tüketicilerimizin ve çalışanlarımızın iyi hissettiğini görmek ister ve her anlamda en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlarız.

Sen de genç, dinamik Migros Kitchen ekibimizin bir parçası olmak istersen başvurunu bekliyoruz!

Aramıza Katıldığında Neler Yapacaksın?

  • Mutfak operasyonlarının tüm gelişim süreçlerinde aktif rol oynayıp, pozisyonunun getirdiği sorumluluklar çerçevesinde, görev ve sorumlulukların yerine getirilmesi,
  • Gıda Hijyeni ve Prosedürlerin standartlara uygun şekilde uygulanması,

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Senden Neler Bekliyoruz?

  • Min 1 yıl mutfak alanında tecrübeli,
  • Sonuç odaklı ve analitik bakış açısına sahip,
  • Yaratıcı yönü güçlü, İletişimi güçlü ve ekip çalışmasına yatkın,