Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Tanıtım Personeli- Vatan Bostancı / İstanbul Mağazası

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Kayra Grup - Tanıtım Personeli- Vatan Bostancı / İstanbul Mağazası

İş Açıklaması

Kayra Grup - Bostancı/ İstanbul - Tanıtım Elemanı Kayra Grup; Markanızı, sahada mümkün olan her mecrada sizin adınıza temsil eden ve tüketiciyle buluşturan bir doğrudan pazarlama şirketidir. 20 yılı aşkın disiplinlerarası empati ve pazarlama iletişimi alanında birikmiş bir tecrübe ile 1 merkez, 4 bölge ofisi, 6 depo, 20 yönetici, 20 Saha şefi, yaklaşık 1000 fulltime ve 1500 parttime personeli ile farklı sektörlerden müşterilerine hizmet veren Kayra Grup "Markanız Gayemiz" anafikriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerini KAYRA GRUP bünyesinde çalışarak belirlemek isteyen, Küçük Ev Aletleri tanıtımı konusunda deneyimli, Her geçen gün yeni başarı hikayelerine imza atmak amacıyla; yaratıcı, başarı odaklı ve enerjik İstanbul Anadolu Yakasında İkamet eden yeni ''Takım Arkadaşları'' arıyoruz.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az lise mezunu, Tercihen dayanıklı tüketim sektöründe deneyimli, Tanıtım konusunda tecrübeli, İkna kabiliyeti kuvvetli, İstekli, güler yüzlü ve dış görünüşüne özen gösteren, Enerjisi, özgüveni ve iletişim becerileri ile markamızı en iyi şekilde temsil edebilecek takım arkadaşları arıyoruz.
İlan Tarihi:
24-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
1
Pozisyon:
Mağaza Elemanı, Perakende Satış Danışmanı, Perakende Satış Sorumlusu, Satış Danışmanı, Perakende Destek Uzmanı, Perakende Kanalı Satış Temsilcisi, Perakende Satış Uzmanı, Showroom Elemanı
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Kayra Grup İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim