Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Mağaza Müdürü - İstanbul Avrupa Yakası

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Teknosa - Mağaza Müdürü - İstanbul Avrupa Yakası

İş Açıklaması

Her geçen gün istikrarlı bir şekilde büyüyerek, bu yolda güven duygumuzu kaybetmeden, farklılaşan hizmetlerimiz ve yenilikçi adımlarımızla 2000 yılından beri Türkiye’nin öncü teknoloji perakendecisiyiz. Müşterilerimizin hayatına değer katan ürün ve hizmetleri çeşitlendirmek mottosuyla, İstanbul Avrupa'da bulunan mağazalarımızda “Mağaza Müdürü” olarak çalışacak ekip arkadaşları arıyoruz!

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Perakende sektöründe minimum 4 yıl yöneticilik, toplamda da minimum8 yıllık deneyimine sahip, Teknolojik ürün bilgisine sahip, İkna kabiliyeti yüksek, müşteri ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli, Organizasyonel ve yönetimsel becerisi olan, liderlik vasıfları gelişmiş, Öğrenmeye ve bilgiyi paylaşmaya istekli, Problem çözme yeteneğine sahip, Kurum kültürüne uyumlu ve katkı sağlayan, Takım çalışmasına yatkın.
İlan Tarihi:
27-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Eleman Sayısı:
1
Pozisyon:
Mağaza Koordinatörü, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü, Mağaza Satış Sorumlusu, Mağaza Sorumlusu, Mağaza Yönetici Yard., Mağaza Yönetici/Yönetmen Yardımcısı, Mağaza Yöneticisi, Mağaza Yöneticisi / Yönetmeni, Mağaza Yönetici Adayı
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Teknosa İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim