İlan Detay

EMEL PIRLANTA

Mağaza Müdürü - Marmara Park

İstanbul Anadolu

EMEL PIRLANTA - Mağaza Müdürü - Marmara Park

İş Açıklaması

HAKKIMIZDA
1989 yılında Pırlantayla tanışan firmamız, 2002 yılından itibaren Emel Pırlanta olarak Bağdat Caddesi, Viaport Avm, Marmarapark Avm, Brandium Avm, Katar Doha Festival City Mall ve Kapalıçarşı mağazalarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.Mücevher sektörünün önemli isimleri arasında olan Emel Pırlanta, güncel trendleri takip ederek modern tasarımlarla yeni koleksiyonlar yaratmaya devam ederken, uygun fiyatlarıyla pırlantayı herkes için erişilebilir kılmaya çalışıyor.Fiyatlarımızın mücevher piyasasında ki çoğu firmaya göre daha uygun olmasının sebebi ise; üretimde kullandığımız tüm değerli taşları, yüksek miktarlarda ithal ederek, Kapalıçarşı’da yer alan üretim merkezimizde imal edip, toptan fiyatlarıyla perakende olarak satışa sunmamızdır.Dünyada önemli markalara ürün tedarik eden Emel Pırlanta, marka bilinirliği ile pazar payını büyütmekle kalmayıp, her yıl Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Umman, Malezya, Singapur, Amerika, İngiltere Hong Kong, Japonya, vb. ülkelere ihracat yapıyor. Emel Pırlanta, 2018 yılında Türkiye’nin pırlantalı mücevher ihracatında 3. olarak tamamlamıştır.

Mücevher sektörünün önemli isimleri arısında olan Emel Pırlanta; pırlanta sektöründe faaliyet İstanbul - Avrupa Yakasındaki Marmara Park Mağazası’nda görev alabilecek ''Mağaza Müdürü'' arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

Aranan Nitelikler
-Lisans ya da Ön lisans Mezunu,

- Bilgisayar, office ve teknik ürünleri kullanabilen,

-Mağazacılık operasyonel süreçlerine hakim; depo, kasa, görsel ve müşteri süreçlerin yönetilmesinde etkin rol alabilecek,


-Kendisine bağlı bulunan ekibi yönetmek, yönlendirmek ve motivasyonu sağlamak,


-Sorumluluğundaki personelin eğitimini ve gelişimini takip etmek,


-Vardiya planını yapmak,


-Düzenli olarak raporlama gerçekleştirmek,


-Şirket stratejisi doğrultusunda, bölüm bütçesini oluşturmak ve üst yönetime sunmak,


-Ekibin İş Sağlığı ve Güvenliği kurallarına uymalarını sağlamak,


-İletişim, Problem çözme ve analiz yetkinliği gelişmiş,