Deprem Öncelikli İş İlanları Deprem Öncelikli İş İlanları

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İlan Detay

Bu ilan aktif değil. Belki aşağıdaki benzer ilanlar ilgini çekebilir:

Comdata Teknoloji - Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

İş Açıklaması

Comdata; Telekom, Havayolları, Enerji, Finans, Sigorta ve e-ticaret sektörlerine müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan bir BPO (İş Süreçlerinde Dış Kaynak Kullanımı) şirketidir. Gelir artırımı, müşteri hizmetleri, doküman yönetimi, backoffice ve teknoloji hizmetleri sunan Comdata, İstanbul, İzmir, Samsun, Konya, Kayseri, Eskişehir, Bursa ve Mardin olmak üzere, müşterilerine 8 ilde, 8 lokasyonda hizmet vermektedir. Ana merkezi İtalya’da bulunan Comdata’nın, Türkiye’de 5000 çalışanı bulunmaktadır. Comdata Group’un 4 kıtada, 21 ülkede, 30 dilde hizmet tecrübesi ve teknoloji altyapısı sayesinde sektöründe teknoloji alanında fark yaratan Comdata, yenilikçi ve büyüme odaklı yapısıyla müşterilerine katma değerli iş çözümleri geliştirmektedir.Şirketimizin bünyesinde ekibimize güç katacak Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz. Müşterilerimizden gelen soruları yanıtlamak ve yaşadıkları sorunlar hakkında destek vermek, Müşterilerimizin sorunlarına ilk temasta çözüm üretmek ve memnuniyetlerini sağlamak, Müşterilerimizin sorunlarını doğru analiz ederek gerektiğinde ilgili bölümlere yönlendirmek, Ürün ve Hizmetlerle ilgili bilgi seviyesini sürekli güncel tutmak, Gerektiğinde müşterilerimize telefonda ürün&hizmet tanıtım ve satışı yapmak.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Lise mezunu Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil edilmiş Diksiyonu düzgün iletişim becerileri gelişmiş Müşteri ile iyi iletişim kurabilen İyi derecede MS Ofis programları ve hızlı klavye kullanımı becerisi olan Problem çözme becerisine sahip Ekip çalışmasına uyumlu Hatasız ve müşteri odaklı çalışmaya özen gösteren Müşteri bağlılığı yaratabilecek yetkinliğe sahip Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri deneyimi olan Vardiyalı çalışabilecek Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım arkadaşları arıyoruz.
İlan Tarihi:
20-01-2023
İstihdam Türü:
Tam Zamanlı
Pozisyon:
Çağrı Merkezi Elemanı, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi, Müşteri Hizmetleri Danışmanı
Referans No:
ESK-MT
Eğitim Seviyesi:
Lise (Mezun), Yüksek Okul (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora / PHD (Mezun)
Firma Adı:
Comdata Teknoloji İş İlanları
Görüş Bildirin!
Anasayfa Başvurularım İlan Ara Mesajlarım CV'lerim